Dikenli Teller

Açık olanların güvenlik ihtiyacını sağlamak için kullanılan çit uygulamalarında, güvenliğin artırılması için dikenli tel kullanılması genel bir standarttır. Ancak elbette dikenli tel türlerinin hepsi aynı nitelik özelliklerine sahip değildir. Gerek kullanılan materyal gerekse ürünün şekil standartları bakımından güvenliği tam anlamıyla sağlayabilecek niteliklere sahip olması öncelikli gereksinimdir. Firmamız dikenli tel ihtiyaçlarınızı en uygun koşullarda ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak üzere çalışmaktadır. İstenilen miktarda ürün tarafımızdan sağlanabilmekte, özel projeler için büyük miktarlarda ürün tedariği de yapılabilmektedir.

Dikenli Teller Nerelerde Kullanılır?

Dikenli teller; hemen her tür çift uygulamasında gövde malzemesi olarak kullanılabileceği gibi, çit uygulamasının üst noktasına çitin üzerinden geçişi engellemek için bir uygulama olarak da kullanılabilmektedir. Geleneksel bir uygulama olan dikenli tel, müşterilere rulo biçiminde sunularak, her yüzeyde kullanılabilmesi mümkün hale getirilen bir üründür. Dikenli tel uygulaması, giriş çıkışın engellenmesi gereken tüm ortamlarda gerçekleştirilebilir. Bu noktada herhangi bir sınırlama söz konusu olmayacaktır. Gerçekleştireceğiniz projenin özelliklerine bağlı olarak, tel örgülerin yanında kullanabileceğiniz gibi genellikle çok geniş alanlarda, çiftlerin gövdelerine uygulanması da söz konusudur. Bilhassa yüksek güvenlik gerektiren ortamların korunmasında dikenli tel önemli unsurlardan bir tanesidir.

Herhangi bir sebeple dikenli tel ihtiyaçlarınızı karşılamak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Firmamız tüm projeler için yüksek nitelikli ürünleri uygun fiyat seviyesinde sunmaktadır. Dikenli tel fiyatları, ürün özellikleri ve sipariş hakkında diğer sorularınız için bize iletişim linkindeki kanallardan ulaşabilirsiniz.