Galvanizli Tel Örgü

Galvaniz; metalin paslanma ve korozyona karşı mukavemet elde etmesi için gerçekleştirilen kimyasal bir uygulamadır. Çinko kaplama biçiminde ortaya çıkan uygulama, uzun bir kullanım ömrü ortaya koyar. Galvanizli Tel Örgü ürünü; herhangi bir kaplama olmaksızın, uzun süre açık alanlarda hizmet verebilmek için geliştirilmiş özel bir üründür. Farklı örgü aralıkları ve tel kalınlıklarına sahip ürün, birçok alanda güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılmaktadır.

Galvanizli Tel Örgü Özellikleri

Normal koşullarda Demir ve çelik gibi metaller, açık havada kullanılır. Herhangi bir izolasyon uygulaması yapılmaması durumunda, bu ürünler kısa zamanda paslanabilir ve niteliklerini kaybeder. Güvenlik gibi bir ihtiyacı karşılaması bakımından bu kabul edilebilir bir durum değildir. Bu nedenle tel örgüler, polyester materyaller yahut galvaniz ile kaplanırlar. Galvanizli tel örgü bu özelliği ile öne çıkan bir üründür. Ürün yıllarca korozyona uğramadan ve paslanmadan ilk günkü formunu koruyabilir. Görsel olarak metal renginden herhangi bir kaybı söz konusu olmayan galvaniz uygulamaları, tel örgünün mukavemetini ciddi şekilde artırmaktadır. Galvanizli Tel Örgü uygulamaları, yoğun güvenlik ihtiyacı olan alanların yanı sıra, tarla bahçe, yol kenarı kuruması ve sanayi işletmelerinin güvenliğinin temin edilmesi bakımından en yaygın kullanılan yöntemlerdir.

Galvanizli Tel Örgü ihtiyaçlarınızda, firmamız ürünlerinden faydalanabilirsiniz. En uygun galvanizli tel örgü fiyatları, en yüksek kalite standartlarında firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bize ulaşarak ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi alabilir ve hemen Sipariş verebilirsiniz.