Jiletli Teller

%100 Yerli Malzeme %100 Yerli Üretim   3000 m. Günlük Kapasite

Günümüzde güvenlik ihtiyaçları, özel koruma alanları dışındaki her alan için öncelikle ihtiyaçların başında gelir. Siteler, sanayi Tesisleri, müstakil konutlar ve villalar, okullar, kamu kurumları, haşhaş güvenlik ihtiyacı bulunan alanlar ve tarla ve bahçe benzeri alanların korunması için jiletli tel ve tel örgü sistemleri kullanılan esas yöntemlerdir. Elbette kimi durumlarda çit, tel örgü veya duvar kötü niyetli kişilerin alana intikalini engelleyemeyebilir. Bu durumda güvenlik ihtiyaçlarını biraz daha kuvvetlendirmek ve çitleri jiletli tel gibi ek tedbirlerle güçlendirmek gerekecektir. Jiletli tel; uygulandıkları noktadan geçişi imkansız hale getiren kesici Çelik tel uygulamasıdır. Tek başına kullanılabileceği gibi, mevcut duvarlar ve çitlere eklenti olarak da jiletli tel kullanılabilmesi mümkündür. Projeye uygun biçimde bu materyal herhangi bir ortamda kullanıp güvenlik seviyesini ciddi şekilde artırabilir. Galvanizli çelik levhaların özel biçimlendirme makineleri ile kesici ve tele benzer bir forma dönüştürüldüğü jiletli teller, materyalin niteliği sayesinde oldukça uzun ömürlü bir güvenlik tedbiri olarak kullanılabilir. Jiletli teller ile donatılmış alanlarda, kötü niyetli kişilerin alana girmesi noktasında caydırıcı bir tedbir alınmış olur. Bu engeli kolaylıkla aşabilmek mümkün değildir. Dolayısıyla alana izinsiz giriş yapacak kişiler jiletli tel ile donatıldığını gördüklerinde bu eylemden vazgeçecektir. Güvenlik uygulamalarının esaslı amacı engellemenin yanı sıra caydırıcı olmak olduğundan, jiletli tel uygulaması son derece efektif bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Firmamız bu yandaki ihtiyaçlarınıza en nitelikli çözümleri sunabilmektedir. Bize ulaşarak uygun fiyatlarla ürünleri satın alabilir güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İşyerlerimizi,evlerimizi ve sahip olduğumuz mülklerimizi korumanın en güvenli en uygun yolu mülklerimizin etrafına jiletli tel çekmektir. Yenilikçi çit sistemlerinden olan jiletli teller genel olarak yüksek güvenlikli binalar için daha çok tercih edilmektedir. Tel örgü sistemlerine göre daha güvenli ve daha ucuzdur. Jiletli teller hem keskin bıçaklara sahip olması hem de yüksek direkler üzerine kurulduğundan davetsiz misafirler için caydırıcıdır. Jiletli teller 4 çeşittir : Düzlemsel jiletli tel,helezonik jiletli tel,düz hat jiletli tel,kaynaklı jiletli tel.  Jiletli teller paslanmaz çelikten yapıldığı için uzun ömürlüdür. Ayrıca estetik görüntüye sahiptir. Eğilip kırılmaları da bir hayli zor olduğu için yüksek güvenirliğe sahiptir. Jiletli tel montajlı binalardan sızmak neredeyse imkansızdır.  Kesin güvenlik istiyorsanız jiletli teller tercih etmelisiniz. Sitemizde bulunan ürünler en son teknolojiye uygun  tel örme makineleriyle üretilmektedir. Yerli  makinelerimizle ürettiğimiz jiletli tellerimiz hem kaliteli hem uygun fiyatlıdır. Güvenliğinizi her şeyin üstünde tutan firmamız siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı en kaliteli ürünleriyle sunmaktadır.