Panel Çit Sistemleri

Tel örgüler, dikenli teller ve jiletli teller alan güvenliğini sağlamak için kullanılabilen materyallerdir. Ancak bu sistemler panel çit sistemleri ile kıyaslandığında, dekoratif özellikleri daha zayıf olmakla birlikte, bu sistemler kadar güvenilir olmayabilir. Zira panel çit; basit araçlarla kesilip deforme edilebilen bir materyale sahip değildir. Bu sistemleri aşmak için ağır araçlar gerekli olacaktır ki, bu nadir görülen bir aksiyondur. Yani panel çit sistemleri, kötü niyetli kişilerin koruma altına aldığınız alana girmesini büyük ölçüde engellemektedir.

Panel Çit Sistemlerin Özellikleri

Panel çit sistemleri; çelik telden üretilen, örgüye göre tel kalınlığı oldukça fazla olan ve özel boyalarla kaplanan sistemlerdir. Uygun aralıklarla çit yüksekliğine göre kesilen direklere monte edilen paneller, kısa sürede alanın kaplanabilmesine olanak sağlar. Uygun biçimde montajı gerçekleştirilen panel çit sistemleri, basit müdahalelerle etkisiz hale getirilemez. Bunun yanında son derece dekoratif özelliklere sahiptir ve oldukça yüksek panellerin imal edilebilmesi mümkündür. Bu sayede üzerinden geçebilme olasılığı da ciddi şekilde düşmektedir.

Ayrıca panel çit sistemleri, yine panel çit materyalinden üretilen kapılarla donatılabilir. Örneğin bir sitenin tamamını panel çitle çevirip, belli noktalara panel çit kapılar takabilir, siteye giriş ve çıkışlarına otomatik açılıp kapanan sistemler entegre edebilirsiniz. Bu sistemler söz konusu olduğunda, uygulamada neredeyse hiçbir sınır yoktur. Firmamız, her alanda kullanabilmek üzere her boyutta panel çit sistemleri üretimi ve montajı gerçekleştirmektedir. Bize ulaşarak ihtiyacınıza uygun Siparişleri şimdi verebilir, uzun ömürlü kullanışlı ve dekoratif güvenlik tedbirlerine şimdi sahip olabilirsiniz.