PVC Kaplı Tel Örgü

Tel örgüler, güvenlik ihtiyaçlarının yanı sıra spor Sahaları ve tarım alanlarında yaygın biçimde kullanılan ürünlerdir. Kimi durumlarda galvanizli tel örgüler yerine PVC kaplı Tel Örgü ürünleri tercih edilir. Kalınlıkları ve örgü aralıkları farklı olarak üretilen PVC tel örgü çeşitleri; uzun ömürlü ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli çözümlerdir. Ayrıca bu ürünler çok büyük alanları kaplamak için kullanılabileceği gibi birbirine ek yaparak da kullanılabilmektedir. Bu özellikleri ile orta güvenlik seviyesinde yeterli çözümü makul fiyatlarla sunabildikleri kolayca söylenebilir.

PVC kaplı Tel Örgü nedir?

PVC kaplı Tel Örgü ile geleneksel Tel Örgü arasında materyal bakımından çok büyük farklar yoktur. Herhangi bir kaplamaya sahip olmayan Tel Örgü günümüzde kullanılmaz. Zira tel örgüler açık alanlarda daha yaygın kullanıldıklarından, doğrudan hava koşulları ile temas halindedir ve paslanma ve korozyon gibi risklere açıktır. Tel Örgü üretimi yapılırken galvaniz uygulaması ve PVC kaplama kullanılan yöntemlerdir. Bu yöntemleri kullanarak telin zarar görmesi engellenir.

PVC kaplı tel örgü; telin örgü uygulamasına tabi olmadan önce, polyester ile kaplandığı tel örgü türüdür. Farklı tel kalınlıkları kullanılarak üretilebilen ürün, yine örgü aralıkları değişen standartlara sahiptir. İhtiyacınıza göre firmamız ürünlerinden istediğiniz miktarda PVC kaplı Tel Örgü satın alabilirsiniz. Spor alanları ve oyun alanları gibi ortamlar için çok büyük ölçeklerde tel örgü hizmeti verebildiğimiz gibi, çit uygulamaları ve diğer ihtiyaçlarınız için de sizlere hizmet sunabilmekteyiz.