Spor Sahaları

Spor alanları güvenlik ihtiyaçları diğer alanlardan daha farklı olan alanlardır. Genellikle Hırsızlık gibi eylemler yerine, alan içerisinden dışarıya spor araçlarının çıkmasını engellemek için tel örgü sistemleri kullanılır. Elbette spor tesislerinin genel güvenliğini yemin etmek için tesis çevresine tel Örgü veya panel çit sistemleri yerleştirilebilir. Spor sahaları özelinde kullanılan sistem; galvanizli veya PVC kaplı tel ,rgü sistemleridir. Örneğin halı sahalar bu uygulamaların net biçimde gözlemlenebileceği ortamlardır. Çok geniş yüzeyler tel örgüler ile donatılarak alanın kendi içinde izole olması sağlanır. Aynı uygulama büyük Futbol sahalarında belli alanların korunması için de kullanılabilir.

Spor sahaları çevrilirken sert materyalli ürünler yerine daha çok bu alanlar için üretilmiş yumuşak ve esnek çözümler tercih edilir. Sporcuların çarpması halinde zarar görmeyeceği tel örgü sistemleri yaygın biçimde kullanılan sistemlerdir. Burada yine plastik kaplı tel örgü sistemleri daha yaygın tercih edilmektedir. Zira PVC kaplı tel Örgü ürünü, darbe absorbe eden bir yüzeye sahiptir. Bu sayede çocukların da güvenli kullanabileceği bir çift sistemi elde edilmiş olur.

Spor Sahaları İçin Tel Örgü Çözümleri

Firmamız; her alanda güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabileceğiniz farklı özelliklere sahip tel örgü ve panel çit sistemlerini sizlere sunmaktadır. Ürünlerimiz yüksek kalite standartlarında olup, herhangi bir alana uygulanabilecek farklı boyutlarda üretimi gerçekleştirilebilen ürünlerdir. Projenin türüne göre boyutlandırılabilen ürünlerimizin yanı sıra, hazır ebatlı ürünler de tercih edilebilmektedir. Spor salonları ve diğer alanlar için ihtiyacınız olan tel örgü sistemlerine, uygun fiyatlar ve ödeme avantajları ile hemen sahip olabilirsiniz. Bizi arayarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye erişebilmeniz mümkündür.